UWAGA! Ostatnie dni sprzedaży!
Dołącz stacjonarnie lub online >>

info Sprawdź

 

Poznaj naszych Prelegentów

Zyta Czechowska

Nauczyciel Roku 2019, terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej, współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa”

Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych.

Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trener Umiejętności Społecznych.

W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasadorka marki W. Kruk.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 12.00
Rozwijanie kompetencji cyfrowych, zdolności logicznego i kreatywnego myślenia oraz umiejętności współpracy w zespole

Krystyna Jacków-Sowa

Terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog

Fizjoterapeuta, pedagog, wykładowca akademicki, Ekspert Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej, Dyrektor Ośrodka Terapii i Wspierania Rozwoju Balans w Poznaniu.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 12.00
Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych
Panel pod patronatem czasopisma Charaktery

Tobiasz Boral

Założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci Chiny 2011.

Vice Mistrz Świata Juniorów w konkurencji Spoken Numbers na Mistrzostwach Świata Pamięci, Chiny 2011, Brązowy medalista tych mistrzostw w konkurencji Abstract Images, zdobywca 17 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, dwukrotny finalista programu The Brain Genialny Umysł, Memory Master Bronze federacji IAM, autor książek Efektywna Nauka – Aktywna Powtórka oraz Techniki Zapamiętywania.

Bracia Boral - trenerzy pamięci i rozwoju umysłowego. Twórcy autorskiej metodyki efektywnej nauki, z której skorzystało już ponad 3000 uczniów. Pasjonaci, praktycy i metodycy pragnący wprowadzić nowy wymiar edukacji uwalniający potencjał umysłowy ucznia.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji w zakresie uczenia się

Ireneusz Czyżewski

Trener szybkiego czytania oraz skutecznych metod uczenia się.

Od 30 lat nauczyciel matematyki i informatyki, autor książki „Sekret geniusza”, pracuje z młodzieżą trudną i osobami niepełnosprawnymi, prowadzi popularny kanał poświęcony innowacyjnym metodom nauczania na You Tubie który śledzi 20 tys. subskrybentów.

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji w zakresie uczenia się
Warsztat
31.03.2023, godz. 13.00
Efektywne nauczanie matematyki
Sprawdzone sposoby na podniesienie skuteczności uczenia, realizację podstawy programowej oraz przygotowanie uczniów do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych

Barbara Dubiecka-Kruk

Nauczycielka matematyki, ekspertka oświatowa 

Autorka: programów nauczania, podręczników do matematyki i publikacji metodycznych, programów rozwojowych i szkoleń, diagnoz i próbnych arkuszy egzaminacyjnych z matematyki; trenerka edukacyjna i edukatorka. 

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji cyfrowych, zdolności logicznego i kreatywnego myślenia oraz umiejętności współpracy w zespole

Małgorzata Rabenda

Wieloletnia nauczycielka matematyki i informatyki, dyrektorka szkoły. Obecnie konsultantka merytoryczna w projektach edukacyjnych, trenerka, edukatorka i coach.

Współpracowała między innymi przy takich projektach jak Cyfrowa Szkoła, Aktywna Edukacja, Mistrzowie Kodowania, Cybernauci, Szkoła Kompetencji, Asy Internetu, Edukacja włączająca. Współtworzyła portal pistacja.tv. Autorka i realizatorka programów szkoleniowych w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Percepti Edukacja. Polska ekspertka brytyjskiego programu edukacyjnego Apps For Good, Certyfikowana Edukatorka Microsoft, Doradczyni do spraw personalnego rozwoju organizacji, International Values Consultant. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i kadry zarządzającej oświatą oraz zajęcia rozwijające dla dzieci z zakresu matematyki, eksperymentów i programowania. Należy do grupy SUPERBELFRZY RP.

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 13.30
Rozwijanie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor, trener wydawnictwa Macmillan.

Egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Trener TUS.

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych
Panel pod patronatem czasopisma Charaktery

Zarejestruj się

i dołącz do nas, jeśli chcesz:

 

Być prawdziwym liderem relacji z Twoimi uczniami i jednocześnie wspierać ich w rozwoju kluczowych kompetencji przyszłości

 

By Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści

 

Jeszcze lepiej przygotować swoich uczniów do sprawdzianów i egzaminów

 

Jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcje, w tym również na lekcje on-line

Partnerzy:

VII Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyki

Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyki to wyjątkowe wydarzenie gromadzące w jednym miejscu nauczycieli matematyki z całej Polski na wszystkich etapach nauczania. To miejsce spotkania praktyków poszukujących nowoczesnych rozwiązań i efektywnych metod prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz pracujących z dziećmi i młodzieżą. Kongres jest także okazją do dyskusji zarówno z prelegentami, jak i innymi nauczycielami, dzielenia się spostrzeżeniami i wymiany pomysłów na jeszcze ciekawsze lekcje.
 
@Copyright 2022 Forum Media Polska