UWAGA! Start pierwszej tury przedsprzedaży »
Sprawdź nasze rabaty dostępne tylko do 21 GRUDNIA, po tym terminie ceny wzrosną!

info Sprawdź

Poznaj naszych Prelegentów

Zyta Czechowska

Nauczyciel Roku 2019, terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej, współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa”

Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych.

Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trener Umiejętności Społecznych.

W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasadorka marki W. Kruk.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 12.00
Rozwijanie kompetencji cyfrowych, zdolności logicznego i kreatywnego myślenia oraz umiejętności współpracy w zespole
Warsztat
31.03.2023, godz. 13.00
Wykorzystanie narzędzi TIK w pracy z uczniem z dyskalkulią na matematyce

Jolanta Majkowska

Wicedyrektorka Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku, współautorka bloga propagującego wykorzystanie multimediów i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

Nauczycielka dyplomowana z 20-letnim stażem, wicedyrektorka Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od lat wdraża w szkole specjalnej nowoczesne technologie.

Autorka stron internetowych, materiałów dydaktycznych, scenariuszy zajęć, projektów, programów autorskich oraz innowacji pedagogicznych. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej. Współautorka bloga propagującego wykorzystanie multimediów i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną www.specjalni.pl oraz bloga http://tikzklasa.blogspot.com.

Ekspertka ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trenerka Mistrzów Kodowania. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.

Prelekcje

Warsztat
31.03.2023, godz. 13.00
Wykorzystanie narzędzi TIK w pracy z uczniem z dyskalkulią na matematyce

Krystyna Jacków-Sowa

Terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog

Fizjoterapeuta, pedagog, wykładowca akademicki, Ekspert Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej, Dyrektor Ośrodka Terapii i Wspierania Rozwoju Balans w Poznaniu.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 12.00
Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych
Panel pod patronatem czasopisma Charaktery
Warsztat
31.03.2023, godz. 13.00
Matematyka w ruchu czyli jak uczyć zgodnie z neuropotrzebami uczniów
Efektywne ćwiczenia oddechowe oraz wspierające koncentracje na lekcjach matematyki

Tobiasz Boral

Założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci Kopenhaga 2018

Vice Mistrz Świata Juniorów w konkurencji Spoken Numbers na Mistrzostwach Świata Pamięci, Chiny 2011, Brązowy medalista tych mistrzostw w konkurencji Abstract Images, zdobywca 17 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, dwukrotny finalista programu The Brain Genialny Umysł, Memory Master Bronze federacji IAM, autor książki Techniki Zapamiętywania.

Bracia Boral - trenerzy pamięci i rozwoju umysłowego. Najwyżej sklasyfikowani Polacy w światowym rankingu sportu pamięci (WMSC). Wielokrotni rekordziści kraju, obecni mistrz i wicemistrz Polski. Twórcy szkoły BestBrain, autorzy książki Techniki zapamiętywania.

Prelekcje

Gamifikacja
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji w zakresie uczenia się

Ireneusz Czyżewski

Trener szybkiego czytania oraz skutecznych metod uczenia się.

Od 30 lat nauczyciel matematyki i informatyki, autor książki „Sekret geniusza”, pracuje z młodzieżą trudną i osobami niepełnosprawnymi, prowadzi popularny kanał poświęcony innowacyjnym metodom nauczania na You Tubie który śledzi 20 tys. subskrybentów.

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji w zakresie uczenia się
Warsztat
31.03.2023, godz. 13.00
Efektywne nauczanie matematyki
Sprawdzone sposoby na podniesienie skuteczności uczenia, realizację podstawy programowej oraz przygotowanie uczniów do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych

Barbara Dubiecka-Kruk

Nauczycielka matematyki, ekspertka oświatowa 

Autorka: programów nauczania, podręczników do matematyki i publikacji metodycznych, programów rozwojowych i szkoleń, diagnoz i próbnych arkuszy egzaminacyjnych z matematyki; trenerka edukacyjna i edukatorka. 

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji cyfrowych, zdolności logicznego i kreatywnego myślenia oraz umiejętności współpracy w zespole

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor, trener wydawnictwa Macmillan.

Egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Trener TUS.

Prelekcje

Sprint tematyczny
31.03.2023, godz. 9.00
Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych
Panel pod patronatem czasopisma Charaktery

Zarejestruj się

i dołącz do nas, jeśli chcesz:

 

Być prawdziwym liderem relacji z Twoimi uczniami i jednocześnie wspierać ich w rozwoju kluczowych kompetencji przyszłości

 

By Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści

 

Jeszcze lepiej przygotować swoich uczniów do sprawdzianów i egzaminów

 

Jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcje, w tym również na lekcje on-line

Partnerzy:

VII Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyki

Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyki to wyjątkowe wydarzenie gromadzące w jednym miejscu nauczycieli matematyki z całej Polski na wszystkich etapach nauczania. To miejsce spotkania praktyków poszukujących nowoczesnych rozwiązań i efektywnych metod prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz pracujących z dziećmi i młodzieżą. Kongres jest także okazją do dyskusji zarówno z prelegentami, jak i innymi nauczycielami, dzielenia się spostrzeżeniami i wymiany pomysłów na jeszcze ciekawsze lekcje.
 
@Copyright 2022 Forum Media Polska