WARSZTAT DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Materiał video zostanie udostępniony w ciągu 14 dni od daty wydarzenia. Nagranie będzie dla Państwa dostępne przez 7 dni.

 

WARSZTATOWA SOBOTA 26.03.2022, godz. 10.00-12.00
WARSZTAT DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – sprawdzone sposoby na pracę z uczniami w klasach 6-8.
Godz. 10.00-12.00
Podczas warsztatu pokażemy Ci sprawdzone rozwiązania na pracę z uczniami już od szóstej klasy, za pomocą których systematycznie będziesz kształtować umiejętności wymagane na egzaminie, zaplanujesz naukę i terminy sprawdzianów weryfikujących poziom wiedzy uczniów na każdym etapie nauczania oraz przygotujesz ich do rozwiązywania zadań matematycznych w formie testów wymaganych na egzaminie CKE.
  • Dowiesz się, jakie są aktualne wymagania egzaminacyjne, czym różnią się od podstawy programowej i jak efektywnie rozplanować pracę już od szóstej klasy, aby maksymalnie przygotować uczniów i zrealizować podstawę programową.
  • Dostaniesz gotowe pomysły na ćwiczenia kształtujące sprawność rachunkową uczniów – do wykorzystania w klasach 6-8.
  • Pokażemy Ci jak od samego początku pracować z uczniami nad rozwiązywaniem zadań z treścią o różnych stopniach trudności, aby stopniowo przygotowywać ich do egzaminu ósmoklasisty.
  • Poznasz nietuzinkowe pomysły na zajęcia powtórkowe w klasie ósmej, dzięki którym uczniowie lepiej utrwalą sobie materiał z poprzednich lat.
  • Na podstawie przykładowego arkusza egzaminu ósmoklasisty pokażemy Ci, jak pracować z uczniami nad wszystkimi typami zadań egzaminacyjnych, dzięki czemu pomożesz uczniom uzyskać możliwie najwyższą liczbę punktów.