CERTYFIKOWANY WARSZTAT
Tworzenie onlinowych materiałów edukacyjnych za pomocą generatorów oraz aplikacji
Warszawa, 27.03.2020 r.
Informujemy, że pozostało 10 ostatnich biletów na warsztat w sprzedaży.
Jeżeli chcesz:
 •  

  dowiedzieć się, jak wykorzystywać TIK podczas przygotowywania materiałów na lekcje, aby szybko kreować nowe zestawy zadań,
 •  

  poznać nowe generatory i aplikacje, które będą stanowić realne wsparcie w codziennej pracy i ułatwią Ci przygotowywanie się do lekcji,
 •  

  nauczyć się samodzielnie tworzyć atrakcyjne ćwiczenia, quizy, materiały do powtórek w formie on-line, które zaciekawią i zaktywizują Twoich uczniów do nauki matematyki…
Co zyskasz, uczestnicząc w warsztacie?
 •  

  Dowiesz się, jak wybrać najlepsze darmowe generatory i aplikacje do wykorzystania podczas zajęć matematycznych.
 •  

  Wyposażysz się w gotowe do wykorzystania narzędzia – poznasz i przećwiczysz tworzenie interaktywnych ćwiczeń, quizów oraz testów, które zwiększą zaangażowanie uczniów na lekcji.
 •  

  Zdobędziesz praktyczne umiejętności „poruszania” się po generatorach i aplikacjach matematycznych.
 •  

  Przećwiczysz pod okiem specjalisty tworzenie interaktywnych materiałów.
 •  

  Zainspirujesz się pomysłami pozostałych uczestników warsztatów.
Uwaga! Prosimy o zabranie własnych laptopów.
Program warsztatu:

Podczas warsztatu chcemy maksymalnie wykorzystać czas na praktykę,
dlatego już od pierwszej minuty uruchomimy laptopy i będziemy działać!
Równolegle z prelegentkami:
 • „przeklikasz” onlinowe narzędzia wykorzystywane podczas zajęć matematycznych,
 • dowiesz się jak tworzyć materiały edukacyjne dla uczniów – prelegentki wypunktują najważniejsze elementy, na które należy zwrócić uwagę przy ich przygotowywaniu,
 • samodzielne przygotujesz interaktywne ćwiczenia – możesz konsultować na bieżąco pojawiające się wątpliwości z prowadzącymi,
 • przećwiczysz segregowanie tematycznie przygotowanych materiałów oraz dowiesz się jak udostępniać je uczniom,
 • udostępnisz przygotowane ćwiczenia na wspólnym Padlecie – dzięki temu zyskasz bazę gotowych ćwiczeń i pomysłów od innych uczestników.
Unikalne cechy i korzyści naszych warsztatów:
Warsztaty prowadzone są w czytelny i zrozumiały sposób metodą „krok po kroku”.
 •  

  Przedstawione porady i wskazówki są w 100% praktyczne – podczas warsztatów pokażemy przykłady narzędzi TIK, które będziesz mógł wykorzystać bezpośrednio na swojej lekcji.
 •  

  Wsparcie w rozwiązaniu indywidualnych problemów – prelegent udziela uczestnikom wskazówki podczas samodzielnej pracy warsztatowej.
 •  

  Doskonałe zaplecze merytoryczne w postaci uznanych ekspertów – współpracujemy ze specjalistami i praktykami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kongresu oraz warsztatu.
Warsztat poprowadzą:
Zyta Czechowska
Nagrodzona tytułem Nauczyciel Roku 2019 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Od ponad 20 lat nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ Czas TIKa”, prowadzi warsztaty i szkolenia i Rady Pedagogiczne dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl, na którym opisuje aplikacje, narzędzia i kreatywne pomoce dydaktyczne, które świetnie sprawdzają się w nauczaniu oraz terapii niepełnosprawnych intelektualnie. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Mistrzów Kodowania w zakresie programowania. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.
Jolanta Majkowska
Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem, wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od lat wdraża nowoczesne technologie w szkole specjalnej. Autorka stron internetowych , materiałów dydaktycznych, scenariuszy zajęć, projektów, programów autorskich oraz innowacji pedagogicznych. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej. Współautorka bloga propagującego wykorzystanie multimediów i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie www.specjalni.pl oraz blogu https://tikzklasa.blogspot.com Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trenerka Mistrzów Kodowania. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.
Robert Baca
Nauczyciel mianowany, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, laureat IV Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji w kategorii Kreatywny Nauczyciel, pedagog, wychowawca. Pracuje w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 61 Pro Futuro w Warszawie. W swojej pracy ceni sobie nowoczesność i innowacyjność, korzysta z narzędzi TIK na każdych swoich lekcjach. Pracuje z tablicą interaktywną, wizualizerem i tabletami. Potrafi motywować i zachęcać swoich uczniów do pracy na lekcji, bardzo dużo pracuje metodą projektu.